Pravosljavlje Forum
ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА D62e5e2fb7


ДОБРОДОШЛИ НА АНАСТАСИЈА - ПРАВОСЛАВЉЕ ФОРУМ

Ако још увек нисте члан нашег форума препоручујемо Вам да се региструјете и придружите нам се. Поделите са нама ваша искуства и мишљења. Желимо вам пријатан боравак и дружење на АНАСТАСИЈА - ПРАВОСЛАВЉЕ форуму.


Поздрав, чекамо вас !!!
Pravosljavlje Forum
ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА D62e5e2fb7


ДОБРОДОШЛИ НА АНАСТАСИЈА - ПРАВОСЛАВЉЕ ФОРУМ

Ако још увек нисте члан нашег форума препоручујемо Вам да се региструјете и придружите нам се. Поделите са нама ваша искуства и мишљења. Желимо вам пријатан боравак и дружење на АНАСТАСИЈА - ПРАВОСЛАВЉЕ форуму.


Поздрав, чекамо вас !!!
Pravosljavlje Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pravosljavlje Forum

КОРАК СРЦЕМ, УМОМ И РЕЧЈУ СТАЗАМА ПРАВОСЛАВЉА
 
HomePortalLatest imagesРегиструј сеПриступи
+ ДОБРО ДОШЛИ НА ФОРУМ! МОЛИМ ТЕ ДА НЕ БУДЕШ САМО ЧИТАЛАЦ ТЕКСТОВА. ПОСТАНИ ПРИЛОЖНИК ПРАВОСЛАВЉУ, ВЕЛИКА ДЕЛА СТВАРАЈУ МАЛИ ЉУДИ ПРОЖЕТИ ЉУБАВЉУ ПРЕМА ВЕРИ И НАЦИЈИ!!! + • + "Будите мудри као змије и безазлени као голубови". • + "Мудрост ће вас сачувати да вас вуци нe растргну, а доброта ће вас сачувати да ви не постанете вуци". • + Патријарх Српски, Г. Павле + •
ИЗВИЊАВАМО СЕ ПОСЕТИОЦИМА ФОРУМА ЗБОГ РЕКЛАМА КОЈЕ СЕ ПОЈАВЉУЈУ ИСПОД БАНЕРА (испод овог текста). РЕКЛАМЕ СЕ ПОЈАВЉУЈУ НА ФОРУМУ ИЗ ЈЕДНОСТАВНОГ РАЗЛОГА ЈЕР ЈЕ КОРИШЂЕЊЕ СОФТВЕРА ФОРУМА БЕСПЛАТНО И НА ИЗБОР РЕКЛАМА НЕМАМО УТИЦАЈ. ХВАЛА НА РАЗУМЕВАЊУ.

 

 ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА

Go down 
АуторПорука
Ekatarina
истакнути члан
истакнути члан
Ekatarina


Female
Број порука : 681
Година : 37
Локација : Paralija
Члан од : 20.02.2009

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Empty
ПорукаНаслов: ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА   ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Icon_minitimeSun May 15, 2011 4:10 pm



Dragi moji posto sam videla nesto sto mi se jako dopalo dosla sam na ideju da od svojih nekih nepotrebnih starudija napravim nesto novo i zanimljivo.Ovde cu vam pokazati neke od primera kako od starih praznih flasa mozete napraviti nove i jako zanimljive a moze cak posluziti i kao jako lep poklon.Isto tako imam u planu da od starih cinija i casa napravim nove i zanimljive ukrase,ali to cu vam pokazati kada bude gotovo...

Ovo su slike sada nekih od primera kako to moze izgledati....


ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА 6291ef8055


Последњи изменио VIKTORIJA VIKI дана Sun May 15, 2011 4:54 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
Ekatarina
истакнути члан
истакнути члан
Ekatarina


Female
Број порука : 681
Година : 37
Локација : Paralija
Члан од : 20.02.2009

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Empty
ПорукаНаслов: Re: ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА   ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Icon_minitimeSun May 15, 2011 4:10 pm

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Flasa112
Назад на врх Go down
Ekatarina
истакнути члан
истакнути члан
Ekatarina


Female
Број порука : 681
Година : 37
Локација : Paralija
Члан од : 20.02.2009

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Empty
ПорукаНаслов: Re: ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА   ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Icon_minitimeSun May 15, 2011 4:11 pm

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Flasa311
Назад на врх Go down
Ekatarina
истакнути члан
истакнути члан
Ekatarina


Female
Број порука : 681
Година : 37
Локација : Paralija
Члан од : 20.02.2009

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Empty
ПорукаНаслов: Re: ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА   ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Icon_minitimeSun May 15, 2011 4:11 pm

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Flasa411
Назад на врх Go down
Ekatarina
истакнути члан
истакнути члан
Ekatarina


Female
Број порука : 681
Година : 37
Локација : Paralija
Члан од : 20.02.2009

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Empty
ПорукаНаслов: Re: ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА   ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Icon_minitimeSun May 15, 2011 4:12 pm

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Slika610

ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Slika910
Назад на врх Go down
Sponsored content





ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Empty
ПорукаНаслов: Re: ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА   ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
ШТА УРАДИТИ СА ФЛАШАМА
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Pravosljavlje Forum :: - ПРАВОСЛАВЉЕ :: - УРАДИ САМ-А - САВЕТИ-
Скочи на: